Prodiamante XTS125H12 vasaltbeton vágókorong Ø125mm
Átmérő: 125mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens szélesség: 2,4mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, falhoronymaró.
Beton-vasalt beton, gránit, térburkolat, tégla, tetőcserép, természetes kövek.
Egységár (db):
Cikkszám:
XTS125H12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 125 mm
Leírás
Az XTS125H12 gyémánt vágókorong kiváló választás minden szakember számára, aki sarokcsiszolót vagy falhoronymarót használ. A 125 mm átmérőjű és 22,23 mm központi furattal rendelkező korong 12 mm magas, valamint 2,4 mm vastag szegmensekkel rendelkezik, ami garantálja a tartósságot és a precizitást.